dietetyk Olkusz

Czy zależy Ci na tym, aby pozbyć się nadprogramowych kilogramów bez efektu jojo? Może potrzebujesz indywidualnie dobranej diety ze względu na stan swojego zdrowia? Nazywam się Agnieszka Stachura-Kapusta i jestem magistrem dietetyki klinicznej oraz specjalistą fitoterapii. Pomagam moim klientom w zmianie stylu życia oraz odzyskaniu sił i ich regeneracji.

Dlaczego warto skorzystać z usług dietetyka w Olkuszu?

Jeśli już wcześniej próbowałeś schudnąć, z pewnością sprawdziłeś informacje na temat diet, które dostępne są w Internecie. Każdy z planów żywieniowych jest zachwalany jako najlepszy, najzdrowszy oraz najskuteczniejszy. Jednak z dietami należy postępować ostrożnie. Dlatego, że nieprawidłowo zbilansowany plan żywieniowy może zaszkodzić organizmowi. Z tego względu niezwykle ważne jest to, aby to właśnie dietetyk ustalił plan żywieniowy dostosowany do potrzeb Twojego organizmu.

Kiedy warto skorzystać z pomocy dietetyka w Olkuszu?

Skorzystaj z pomocy dietetyka nie tylko wtedy, kiedy masz problemy z nadwagą, ale również, gdy ustalenie indywidualnego planu żywieniowego okazuje się niezbędne z powodu choroby. Często zalecam dietę lekkostrawną lub bogatą w określone składniki odżywcze. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że tylko prawidłowo skomponowane składniki mogą sprawić, że wyniki Twoich badań ulegną poprawie. Poczujesz się i będziesz wyglądać znacznie lepiej. Do odpowiedniej diety, zachęcam również przyszłe mamy, jak i obecnych rodziców.

Z jakich usług możesz korzystać w Klinice Dobrego Dietetyka?

Oferuję kompleksową obsługę klienta. W ramach oferty proponuję konsultacje dietetyczne w zakresie: dieta dopasowana do potrzeb Twojego organizmu, odżywianie w chorobie, dieta uwzględniającą nietolerancje pokarmowe oraz zgodna z Twoim DNA. Otrzymasz również wsparcie na każdym etapie współpracy. Jeśli coś jest dla Ciebie niejasne, chętnie rozwieję Twoje wątpliwości. Natomiast jeśli masz jakieś pytania, z ogromną przyjemnością na nie odpowiem. Zależy mi na tym, aby podczas współpracy każdy z Klientów czuł się komfortowo.

Jak wygląda współpraca z dietetykiem?

Podczas pierwszej wizyty wspólnie ustalimy cele oraz dobierzemy sposób ich realizacji. Określimy jakie produkty możesz jeść, a jakich warto unikać. Ułożymy plan żywieniowy na każdy dzień oraz umówimy się na kolejną wizytę kontrolną, podczas której przeanalizujemy postępy, a w razie potrzeby dokonamy modyfikacji.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty Kliniki Dobrego Dietetyka. Wspólnie zawalczmy o Twoje dobre samopoczucie oraz doskonałą sylwetkę.