dietetyk Będzin

Dietetyk Będzin

Klinika Dobrego Dietetyka to przyjazne miejsce, w którym o zmianę nawyków żywieniowych dba wykwalifikowany dietetyk. Szukasz dietetyka w Będzinie? Mieścimy się całkiem niedaleko od Ciebie, w Sosnowcu, w której przyjmujemy Podopiecznych gotowych na długoterminową poprawę swojego zdrowia i samopoczucia. Najlepszy dietetyk w okolicy Będzina? Zapraszamy do nas!

Skuteczny dietetyk – Będzin i okolice

Witaj! Nazywam się Agnieszka Stachura-Kapusta i jestem dietetykiem klinicznym i fitoterapeutą – czyli specjalistą zajmującym się ziołolecznictwem. Specjalizuję się również w doborze właściwej suplementacji. Dietetyk w Będzinie. Efektywność działania opieram na układaniu zdrowych diet wzbogaconych o składniki bioaktywne, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Podopiecznego. To właśnie dzięki mojemu wsparciu możesz odzyskać siły i energię, które prawdopodobnie straciłeś przez odżywianie niezgodne z Twoim zapotrzebowaniem. Rezultaty stosowania nowej diety zobaczysz już w ciągu miesiąca! Mieszkańcy Będzina gotowi na zmiany? Daj się zaskoczyć efektami!

W zgodzie z naturą z dietetykiem klinicznym

„Właściwa dieta jest medycyną jutra”, jak powiedział J. C. Pauling. Niekiedy wystarczy wyeliminować nawet jeden składnik z menu, aby poczuć się lepiej i lepiej wyglądać. Sięgaj po odpowiednią, zdrową żywność, która podobnie jak leki, może uwolnić Cię z różnych dolegliwości. Skorzystaj z konsultacji w Klinice Dobrego Dietetyka, aby dowiedzieć się; czy masz nietolerancje pokarmowe, jak eliminować objawy chorobowe, m.in. insulinooporności, Hashimoto, łuszczycy, cukrzycy, nadciśnienia, chorób jelit, boreliozy, jak odżywiać się w trakcie ciąży, laktacji oraz jak odżywiać niemowlęta, dzieci i młodzież, jaki będzie Twój zbilansowany jadłospis, jeśli masz zaburzenia odżywiania, jaka dieta będzie najbardziej zgodna z Twoim DNA?

Dietetyk Będzin korzysta z posiadanej wiedzy, stawiając na maksymalną efektywność. Jednocześnie, włączając naturalne metody, może wprowadzić Cię w stan równowagi. Zgłoś się do Kliniki Dobrego Dietetyka – Twoja dieta będzie spersonalizowana, a Ty zauważysz realne zmiany, które odnotowali moi dotychczasowi Podopieczni. Połączenie bioaktywnej żywności oraz ziół, roślin i suplementów, okraszone profesjonalnym wsparciem i motywacją, może okazać się świetną i przyjemną metodą na zrzucenie kilogramów lub wyleczenie z chorób.

Umów się na konsultację

Jeśli chcesz skorzystać z usług dobrego dietetyka w Będzinie, skontaktuj się z Kliniką Dobrego Dietetyka. Czekam na Ciebie w Sosnowcu, oferując dietę dopasowaną do Twoich potrzeb. Przeprowadzę analizę składu ciała, szczegółowy wywiad żywieniowy i zdrowotny, przeanalizuję wyniki laboratoryjne i ułożę jadłospis wraz z zaleceniami fitoterapeutycznymi. Możesz też zamówić Kartę Podarunkową, zawierającą kompleksową usługę dietetyczną – idealną na prezent dla bliskiej osoby.